Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 19:56
Добровеличківський центр дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Січень » 25 » Всеукраїнський конкурс – захист науково-дослідницьких робіт
17:45
Всеукраїнський конкурс – захист науково-дослідницьких робіт

       Результати районного етапу  Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт  показали, що діти та їхні наставники творчо підійшли до поставлених завдань і вклали у конкурсні роботи немало праці та фантазії. Результативність участі вихованців Добровеличківського ЦДЮТ в різноманітних конкурсах, фестивалях, змаганнях є якісним показником роботи  гуртків.

Підсумки районного етапу  Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт            
По відділенні фізики і астрономії:
Секція «Експериментальна фізика»
І місце – Пойченко Олександр (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
Секція «Теоретична фізика»
І місце – Дромашко Артем (Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат,                           МАНУМ)
Секція «Астрономія та астрофізика»
ІІІ місце – Семенцова Ірина (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
По відділенні хімії та біології:
Секція «Хімія»
ІІІ місце - Осипенко Наталія (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
Секція «Валеологія»
І місце - Сарданова Лідія (Добровеличківська спеціалізована ЗШ – інтернат, МАНУМ)
ІІ місце – Куріщенко Денис (Гнатівський НВК, Добровеличківський ЦДЮТ)
По відділенні екології та аграрних робіт:
Секція «Екології»
ІІ місце – Півень Людмила (Добровеличківський НВК №2, Добровеличківський ЦДЮТ)
По відділенні наук про Землю:
Секція «Географія та ландшафтознавство»
І місце -  Кравчук Микола (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
ІІ місце – Карпенко Карина (Добровеличківська СЗШ – інтернат, МАНУМ )
ІІІ місце – Дмитренко Катерина (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»
І місце -  Середа Владислав (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
По відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства: 
Секція «Зарубіжна література»
І місце -  Яндович Олена (Помічнянська ЗШ №3, Добровеличківський ЦДЮТ)
ІІІ місце – Гавриленко Лілія (Добровеличківська СЗШ – інтернат, МАНУМ)
Секція «Літературна творчість»
І місце -  Поліщук Еліна (Помічнянська ЗШ №3)
 
                                              

 

Переглядів: 37 | Додав: Dcdut | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Годинник
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • КОІППО
  • Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА
  • РМК відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА

  • Copyright MyCorp © 2017
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz