Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 17.10.2017, 10:35
Добровеличківський центр дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці 2014-2015 н.р

 2014-2015 н.р

№ з/п Конкурси, фестивалі, змагання

Керівник гуртка

Назва гуртка

Результат
1. Обласні змагання серед учнівської молоді з ракетомодельного спорту 

Леліков В.В.

"Авіамоделювання"

ІІ місце -

Віталій Манзюк

2. Обласний конкурс краєзнавчо - пошукових та науково - дослідницьких робіт "А ми тую славу збережемо"

Стоян А.М.

"Історики - онлайн"

І місце -

Вікторія Кондратюк

Софія Огнарьова

Яна Авраменко

Віталій Філімонов

Євгеній Куделя

3.

Всеукраїнська туристсько - краєзнавча конференція учнівської молоді, присвяченій 70-ій річниці визволення України від німецько - фашистських загарбників.

м. Ужгород

Стоян А. М.

"Історики - онлайн"

Почесні грамоти Українського Державного центру і краєзнавства учнівської молоді

Вікторії Кондратюк

Софії Огнарьовій

Яні Авраменко

Віталію Філімонову

Євгенію Куделі

 

4.

Обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу

"Український сувенір"

Давиденко О. П.

"Рукоділля"

 

Ковалюк О.В.

"Фантазер"

 

 

Соловйова С. І.

"Сувенір"

І місце -

колективна робота

 

 

 

 

ІІ місце-

Філіна Чередник

Катерина Кошельнюк

Наталія Флуєрарь

 

 

ІІІ місце -

Анастасія Луцкевич

Олена Ковальчук

5. Обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу "Новорічна композиція"

Соловйова С. І.

"Сувенір"

 

Киритів М.В.

"Рукотворці"

 

Росул І.Т.

"Юний технік"

ІІ місце -

Наталія Смолянінова

 

ІІІ місце -

Андрій Киритів

Анна Кулинич

 

І місце -

 

6.

Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу УМАКО "Сузір'я"

"Космічні 

фантазії"

Макаренко К.С.

"Юн - прес"

ІІ місце -

Яна Авраменко

7.

ІІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс хореографічного мистецтва 

"Квітнева феєрія"

Думенко Н. В.

Хореографічний

"Веселка"

ІІ  загальне місце
 8. Обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу з декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

Соловйова С. І.

"Сувенір"

 

 

 

 

 

 

 

 

Киритів М. В.

"Рукотворці"

 

 

Бондренко Т. Л.

"Чарівна намистинка"

І місце

Заїць Юлія

Взводова Катерина

ІІ місце

Ковальчук Олена

Луцкевич Анастасія

 

ІІІ місце

Чугай Анастасія

 

 

 

ІІ місце

Чабан Руслана

9. Обласна  виставка - конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Росул І. Т.

"Юний технік"

І місце

Басовський 

Євген

10. Всеукраїнський фестиваль "Соловейко України" м.Київ 

Завалко Л. О.

"Сольний спів"

ІІІ місце

Кравченко Діана

       

 

Вхід на сайт
Пошук
Годинник
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • КОІППО
  • Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА
  • РМК відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА

  • Copyright MyCorp © 2017
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz