Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 17.10.2017, 10:33
Добровеличківський центр дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці 2015 - 2016 н. р.

Переможці 2015 - 2016 н. р.

 

№ з/п Конкурси, фестивалі, змагання

Керівник гуртка

Назва гуртка

Результат
1. Обласні змагання серед учнівської молоді з авіамодельного та ракетомодельного спорту 

Леліков В.В.

"Авіамоделювання"

І місце -

Віталій Манзюк

в класі моделей S - 7 - A

ІІІ - загальне командне місце

2.

VI Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді "Мій рідний край, моя земля очима сучасників"

м.Миколаїв

Врадій А. В.

"Юні дослідники"

 Учасниця очного етапу

Врадій Тетяна

3.

ІІ Всеукраїнський фестиваль - конкурс хореографічного мистецтва 

"PLANETA"

м.Чернігів

 Думенко Н. В.

"Веселка"

"Золоті призери"

І м.- "Смуглянка" номінація "Фольк"

І м. - "Крутуха" номінація "Народний танок" - молодь, формейшн

спеціальна премія

"Кращий номер фестивалю"

ІІІ м. - "На рибалці" - номінація "ВТК" - юніори, формейшн

Спеціальна премія колективу  

 

4.

Обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу

"Український сувенір"

Росул І. Т.

"Юний технік"

 

 

 

 

 

Соловйова С. І.

"Сувенір"

 

 

 

 

 

 

 

 

Ковалюк О. В.

"Капітошка"

 

 

 

 

 

 

І місце -

Васільєв Валерій

ІІ місце -

Анастасія Луцкевич

Олена Ковальчук

 

 

 

 

 

ІІІ місце -

Трофімов

Олександр

 

 

5. Обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу "Новорічна композиція"

Соловйова С. І.

"Сувенір"

 

Киритів М.В.

"Рукотворці"

 

Ковалюк О. В.

"Капітошка"

ІІ місце -

 Кохно Леся

Заїць Юлія

 

І місце -

Головань Валерія

 

 

ІІІ місце -

Ковалюк Антоніна

 

6.

VII етап (фінал) Кубку Кіровоградської області зі спортивного орієнтування біля с. Нижчі Верещаки Олександрівського району Кіровоградської обл. в лісовому масиві


 

Олійник Л. П. 

 

 

 

І м.-Хомутенко Едуард

І м.-

Бондаренко Оксана

І м. -

Погодіна Павліна

ІІ м.-

Павліщенко Тетяна

ІІІ м.-

Бондаренко Юлія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Годинник
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • КОІППО
  • Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА
  • РМК відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА

  • Copyright MyCorp © 2017
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz