Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.06.2019, 00:06
Добровеличківський центр дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці 2013-2014 н.р.

2013 - 2014 н. р. 

 

№з/п. Конкурси, фестивалі, акції, 

 Керівник гуртка

Гурток

Результат 
1. Обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу з декоративно - ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край" серед учнівської молоді.

Соловйова С.І.

"Сувенір"

 

 

 

 

 

Ковалюк

О.В.

"Чарівна

ниточка"

І місце - 

Олена Ковальчук

Анастасія Луцкевич

ІІ місце-

Олексій Бондаренко

 

 

ІІІ місце-

Мирослава

Савенко

 

2. Обласний туристсько - краєзнавчий фотоконкурс "Туризм нас єднає"

Алєксандров О.В.

Туристичний

"Скіф"

Грамоти:

Антону Лавренюку

Денису Погорілому

Артему Ткаченку

у номінації

"Краєзнавчі заходи"

 Владиславу Пономаренку

у номінації

"Дивосвіт природи"

3. Обласна виставка - конкурс науково - технічної творчості  учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!", присвяченої 75  річниці утворення Кіровоградської області. 

Леліков В.В.

"Авіамоделювання"

ІІІ місце -

Микола Скворцов

4. Обласна виставка - конкурс  робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, присвяченої 75  річниці утворення Кіровоградської області. 

Леліков В.В.

"Авіамоделювання"

ІІ місце 

Ростислав Денисенко

5.

Всеукраїнська виставка - конкурс

"Український сувенір"

Росул І. Т.

"Юний технік"

І місце -

Костянтин Баліцький

6. V огляд - конкурс роботи позашкільних навчальних закладів області

Колектив 

Добровеличківського

ЦДЮТ

І місце

у номінації "Система роботи з обдарованою молоддю"

Диплом

за вагомий внесок у розвиток туристсько - краєзнавчого напрямку позашкільної освіти.

7. Всеукраїнська виставка - конкурс декоративно - ужиткового і образоворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

Ковалюк О. В.

"Чарівна ниточка"

 

 

Соловйова С.І.

"Сувенір"

І місце-

Мирослава

Савенко

 

 

ІІ місце -

Олена Ковальчук

Анастасія Луцкевич

 

 

№з/п. Конкурси, фестивалі, акції, змагання Керівник гуртка Результат     
8.  Обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді

Леліков В.В.

"Авіамоделювання"

ІІІ командне місце
9. ІV Всеукраїнський фестиваль дитячо - юнацької творчості "Краски осени - 2013"

Думенко

Н. В.

Хореографічний

"Веселка"

ІІ місце в номінації "Сучасний танець" категорія 10 - 14 років
10.

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна" 

Напрямок "Із попелу забуття"

Назва роботи "Афганістан не відболить у наших душах"

Дворак Г.Г.

Історико - краєзнавий

"Краєзнавець"

ІІІ місце

Оксана Зайцева

11. Відкритий кубок обласного цунтру туризму

Алєксандров О.В.

Туристичний  "Скіф"

І місце

Даша Мартинюк

 

12. Обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу "Український сувенір"

Ковалюк О.В.

"Чарівна 

ниточка"

 

 

Росул І. Т.

"Юний технік"

ІІ місце

Мирослава Савенко

 

 

І місце

Костянтин Баліцький

13. Обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу "Новорічна композиція"

Давиденко О. П.

"Рукоділля"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ковалюк

О. В.

"М'яка іграшка"

І місце

Анастасія Новосельська

Анастасія Мурзіна

 

ІІ місце

Олена Чередник

Альбіна Чередник

Феліна Чередник

 

ІІІ місце

Феліна Чередник 

 

14. Обласні змагання з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків), присвячених 70-ій річниці визволення України від німецько - фашистських загарбників в класі моделей F - 1 - N

Леліков В. В.

"Авіамоделювання"

ІІІ місце

Інна Скворцова

ІІ місце 

Микола Скворцов

ІІІ командне місце

 

Вхід на сайт
Пошук
Годинник
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • КОІППО
  • Відділ освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА
  • РМК відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА

  • Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz