№з/п
|
Заходи
|
Гурток
Керівник гуртка
|
Результативність
|
1.
|
Районний етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт
|
«Стожари»
Скороход Т. Ю.
|
Секція «Астрономія і астрофізика»
І м.- Плигін Олександр
Секція «Теоретична фізика»
І м.- Денисенко Карина
|
«Юні дослідники»
Врадій А. В.
|
Секція «Історичне краєзнавство»
ІІІ м.- Врадій Тетяна
|
«Біологічний»
Виштикайло Л. М.
|
Секція «Екології»
І м.- Огнарьова Софія
ІІІ м.- Федорченко Дарина
|
«Географія та ландшафтознавство»
Бурорічна Т. Д.
|
Секція «Географія та ландшафтознавство»
І м. – Кравчук Микола
Секція «Географія, геохімія та мінералогія»
І м.- Середа Владислав
ІІ м. – Осадча Аліна
|
2.
|
Заочний обласний етап конкурсу керівників гуртків позашкільних закладів «Джерело творчості»
|
«Екос»
Сербіна С.І.
|
Переможець заочного етапу
|
3.
|
Заочний обласний етап конкурсу керівників гуртків позашкільних закладів «Джерело творчості»
|
«Екос»
Сербіна С.І.
|
Учасниця
|
4.
|
Обласна Спартакіада серед школярів зо навчальних закладів з баскетболу 3х3 серед дівчат
|
«Спортивний»
Мазур О. Ю.
|
ІІ місце
|
5.
|
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт
|
«Музеєзнавство»
Наумова М. Й.
«Стожари»
Скороход Т. Ю.
|
Секція «Історичне краєзнавство»
ІІІ м. – Іванова Дарина за науково – дослідницьку роботу «Тривожний голос з минулого»
Секція «Астрономія»
ІІІ м. – Плигін Олександр
|
6.
|
Всеукраїнський проект «Майбутнє Кіровоградщини – талановиті діти»
|
Хореографічний «Веселка»
Думенко Н. В.
|
Диплом учасника проекту
|
7.
|
IV Всеукраїнський фестиваль – конкурс інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва «Свято талантів»
|
Хореографічний «Веселка»
Думенко Н. В.
|
Диплом лауреата ІІ ступеня
народна хореографія
(старша категорія)
Диплом лауреата ІІІ ступеня
Стилізовано - народна хореографія
(старша категорія)
|
8.
|
Обласний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір»
|
«Юний технік»
Росул І. Т.
|
І м. – Васільєв Валерій
|
«Сувенір»
Соловйова С. І.
|
ІІ м. – Ковальчук Олена
Луцкевич Анастасія
|
«Капітошка»
Ковалюк О. В.
|
ІІІ м. – Трофімов Олександр
|
9.
|
Обласний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Новорічна композиція»
|
«Рукотворці»
Киритів М. В.
|
І м. – Головань Валерій
|
«Сувенір»
Соловйова С. І.
|
ІІ м. – Кохно Леся, Заїць Юлія
|
«Капітошка»
Ковалюк О. В.
|
ІІІ м. – Ковалюк Антоніна
|
10.
|
Заочний відбірковий тур ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі на тему «Від роду до народу, від народу до нації»
|
Декоративно – прикладне мистецтво
|
«Сувенір»
Соловйова С. І.
|
Переможці - Кохно Леся, Заїць Юлія
|
«Фантазер»
Ковалюк О. В.
|
Учасниця – Панасова Владислава
|
«Рукотворці»
Киритів М. В.
|
Учасниці – Киритів Оксана, Кулинич Анна
|
«Умілі руки»
Лопушняк Н. О.
|
Переможниця – Непота Анастасія
|
«Родинна творчість національно – патріотичного спрямування у сценічному мистецтві»
«Вокальне мистецтво»
|
«Сольний спів»
Завалко Л. О.
|
Учасники – сім’я Дромашків:
мама – Лілія Іванівна,
син - Артем
|
11.
|
ІІ етап Кубку Кіровоградської області з спортивного орієнтування
|
«Туристичний»
Олійник Л. П.
|
категорія Ж-16
ІІ м. - Бондаренко Оксана
категорія Ж-14
ІІІ м. - Бондаренко Юлія,
Категорія Ж-10
ІІІ м. - Олійник Наталія.
|
11.
|
27 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування та ІІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування
|
«Туристичний»
Олійник Л. П.
|
категорія Ж -16
І м. - Бондаренко Оксана
Категорія Ж - 10
ІІ м. - Малишко Тетяна
ІІІ – командне місце
|
12.
|
Зустріч лідерів євроклубів «Ярмарок проектів»
|
Євроклуб «Скіф»
Устюжаніна О. В.
|
Учасники зустрічі
|
13.
|
Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Права людини крізь призму сучасності»
|
Євроклуб «Скіф»
Устюжаніна О. В.
|
Переможці ІІ туру
|
14.
|
Обласний етап
Всеукраїнської акції учнівської молоді
«День зустрічі птахів»
|
«Екос»
Сербіна С. І.
|
Номінація «Найкращий організатор біологічних свят».
Розробка проведення свята «День зустрічі птахів»
Очікуємо результатів
|
15.
|
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
|
Декоративно – ужиткове мистецтво
|
«Сувенір»
Соловйова С.І.
|
Заїць Юлія – І місце
Заїць Юлія - І місце
Кохно Леся - І місце
|
«Рукоділля»
Давиденко О.П.
|
Спіцин Назар - ІІІ місце
Смолянінов Богдан - ІІІ місце
|
«Чарівна намистинка»
Бондаренко Т. Л.
|
Чабан Руслана -- І місце
|